Jóga a vůně v mém životě

Jógové lekce a jógová terapie


Věnuji se převážně jemnější jógové práci v malých skupinách a individuální jógové terapii.  To nejjednodušší je často tím nejúčinnějším!


V roce 2017 jsem absolvovala akreditovaný výcvik  Jóga v širších souvislostech, vycházející z klasického indického přístupu B. K. S. Iyengara a principu spirální dynamiky pocházející ze Švýcarska.


Postupně vedený proces praxe umožňuje rozvíjet se bezpečným způsobem od jednoduchých pozic ke komplexnějším. Začínáme základními postoji. Zaměřuji se na správné provádění pohybu, zapojení potřebných skupin svalů a kostí a na rozvoj dechu.


Individuální přístup vítají lidé, kteří mají zábrany přijít do veřejné skupiny, chtějí klid a soukromí, případně si nevěří a potřebují větší podporu.


Firmám nabízím jógu jako součást procesu péče o lidi, jejich zdraví, tělesné i mentální, podporu imunity a radosti nejen na pracovišti.

———————————

Aromaterapie, voňavé ovlivnění mysli i těla


Aromaterapie výrazně pomáhá při psychosomatických potížích a je účinnou prevencí mnohých onemocnění. Díky éterickým olejům je jednou z nejpříjemnějších přírodních terapií.


Aktuálně vedu především praktické přednášky a workshopy se základy aromaterapie pro malé zájmové či firemní skupiny.


Účastníci mají zážitek, získají nové znalosti a vlastnoručně si namíchají terapeutický parfém – olej.