Individuální vstup do hloubky sebe sama.

Věnuji se převážně jemnější jógové práci v malých skupinách a individuální jógové terapii.  

V roce 2017 jsem si vybrala, po letech vlastní jógové praxe, akreditovaný výcvik  Jóga v širších souvislostech, vycházející z klasického indického přístupu B. K. S. Iyengara a principu spirální dynamiky pocházející ze Švýcarska.

Pro své klienty vytvářím na míru postupně vedený proces jógové praxe. To umožňuje rozvíjet se v práci s tělem bezpečným způsobem od jednoduchých pozic ke komplexnějším. Začínáme základními postoji, dechem a zkoumáním vjemů v těle. Zaměřuji se na správné provádění pohybu podle aktuálních dispozic klienta. Objevují se emoce a také míra jejich vlivu na  náš život. Jóga a dech umožní nepřínosné emoce  lépe uvolnit a pustit pryč.

Ve skupinové praxi vítám pravidelné účastníky, kteří jógu praktikují i doma. Stav těla i mysli se tak zásadně mění, odlehčuje a uvolňuje do lehkosti a radosti. 

Individuální přístup vítají lidé, kteří mají zábrany přijít do veřejné skupiny, chtějí klid a soukromí, případně si nevěří a potřebují větší podporu. Na individuálních jógových setkáních se věnujeme fyzickým i mentálním tématům, jdeme k podstatě potíží a postupujeme důkladně a pomalu.

Aktuální délka a cena individuálních jógových setkání je 90 minut / 1 500 Kč

Ideální počet setkání jsou 3, aby se věci začaly měnit a klient je vnímal přes své tělo. 

Individuální lekce je možná v Jablonci nad Nisou ve studiu YOKO, nebo po domluvě i jinde, v prostoru či domácnosti klienta.

 

Firmám nabízím jógu jako součást procesu péče o lidi, jejich zdraví, tělesné i mentální, podporu imunity a radosti nejen na pracovišti. Ráda pracuji i zde s kompaktní malou skupinou.

Neváhejte mne kontaktovat. 

———————————

Aromaterapie je součástí mého života od roku 2006, postupně jsem absolvovala nespočet odborných seminářů a kurzů. Aplikuji ji dodnes v rámci jógové praxe a také míchám osobní terapeutické oleje a olejové parfémy na zakázku.  

Pracuji na objednávku. Cena se odvíjí od použitých esencí, velikosti produktu a typu obalu či flakonku. Orientačně lze uvést cenový rozsah 700 – 1 500 Kč za 20 ml.

Aromaterapie výrazně pomáhá při psychosomatických potížích a je účinnou prevencí mnohých onemocnění. Díky éterickým olejům je jednou z nejpříjemnějších přírodních terapií. Pracuji převážně s českou aromaterapeutickou značkou Nobilis Tilia z Českého Švýcarska. 

Aktuálně vedu také praktické přednášky a workshopy se základy aromaterapie pro malé zájmové či firemní skupiny.

Účastníci mají zážitek, získají nové znalosti a vlastnoručně si namíchají osobní olejový parfém. Pracuji na poptávku.